Про компанію

ТОВ «Опус-Авто плюс» - сучасна та динамічна організація. Наша Місія – надання клієнтам високоякісних послуг з продажу авто, бездоганного сервісу на СТО, що постійно вдосконалюється, та індивідуального підходу.

Ми прагнемо стати найкращим автосалоном як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, розуміємо Ваші потреби та завдання, пропонуємо ефективні рішення.

Основним принципом побудови нашого бізнесу є фокус на потребах і інтересах клієнтів і відповідність стандартам якості ведення бізнесу. Ми прагнемо виправдати довіру клієнтів.

Ми робимо все для того, щоб наші клієнти почувалися комфортно і впевнено  як у автосалоні, так і користуючись послугами СТО. Для цього ми вдосконалюємо бізнес-процеси, впроваджуємо найновіші технологічні рішення, підвищуємо рівень сервісу та якість обслуговування.

Наше підприємство об’єднує команду однодумців. Ми високо цінуємо професійні стандарти, створюємо можливості для самореалізації співробітників – і разом досягаємо кращих результатів у галузі, керуючись загальнолюдськими принципами і цінностями.

salon 2.jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «Опус-Авто плюс», розташований, за адресою Зарічанська, 3/1, у м.Хмельницький. Його було збудовано з дотриманням усіх стандартів бренду Ford. В шоурумі салону вільно розміщуються 5 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів, і кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

salon.jpg

Відділ післяпродажного обслуговування «Опус-Авто плюс» складається зі станції технічного обслуговування, яка налічує 12 постів, цеху кузовного ремонту. Фарбувального цеху та двох постів мийки. Команда спеціалістів відділу післяпродажного обслуговування завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

viber image2.jpg

Ми цінуємо нашу репутацію та повністю усвідомлюємо свою відповідальність перед клієнтами. Корпоративні Цінності «Опус-Авто плюс» відображають наші принципи ведення бізнесу. 

sto.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Опус-Авто плюс», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (0382) 752-652. Ми завжди раді Вам.

Open Chat