Компанія "Опус-Авто Плюс" крім продажу та сервісного обслуговування авто, пропонує такі послуги:

- продаж автомобілів Ford та їх передпродажна підготовка;

- допомога в оформленні кредиту;

- послуги по страхуванню автомобілів Ford;

- лізинг на автомобілі Ford;

- обмін Вашого авто на нове за системою Trade-in;

Ми зможемо обрати найбільш вигідні умови кредитування саме для Вас!

Ми запропонуємо Вам найбільш вигідні умови кредитування, для того, щоб Ви змогли економити  свій час та гроші!

2222222222.jpg

      МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ:

 •  щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом;
 •  щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:
можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.        

333333.jpg

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ:

 •  повне КАСКО;
 •  страхування цивільної відповідальності;
 •  страхування життя та здоров’я позичальника 1,99% одноразово (включається в загальну суму кредиту);
1111.jpg

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 •  внесення запису до Державного реєстру обтяжень рухомого майна — одноразово 100 грн;
 •  отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 199 грн. за одну особу;
 •  надання витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна – 100 грн. (на дату видачі);
 •  страхування КАСКО у партнера програми;
 •  страхування Цивільної відповідальності у партнера програми;
 •  нотаріальне посвідчення договору застави – відповідно до тарифів нотаріусу у вашому регіоні.
 •  відкриття поточного рахунку – 50 грн.

Необхідні документи

* - Для клієнтів, які є ФОП, мінімальний перший внесок збільшується на 5% від вартості автомобіля.
- Для автомобілів, вартістю більше 40 000 дол. США (за офіційним курсом НБУ у гривні, встановленого на день розгляду кредитної заявки), мінімальний перший внесок складає 30%
** - Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – 12 місяців, максимальна сума – 2600000 грн., процентна ставка – 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2.99 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн. (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 5.67 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

Виникли питання?

Детальнішу інформацію про умови кредитних пропозицій Ви можете отримати завітавши до автосалону Ford «Опус-Авто Плюс» або за телефонами 752-652

 

 

Застрахуйте свій автомобіль у нас на вигідних умовах

В автосалоні "Опус- Авто Плюс" Ви отримаєте можливість застрахувати придбаний автомобіль у провідній страховій компанії "АХА Страхування" зі знижкою та отримати в подарунок гарантію спокою на дорозі.

руки.jpeg

Перелік документів необхідний для оформлення договору страхування:

 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт);
 • посвідчення водія;
 • паспорт та ідентифікаційний код

Переваги КАСКО "АХА Страхування":

Якщо Ви укладете договір страхування у нас, при настанні страхової події, ремонт автомобіля буде здійснено виключно на сервісних станціях офіційних дилерських центрів. Строки проведення ремонту будуть скорочені до мінімуму. Таким чином буде гарантований максимальний рівень якості ремонтних робіт.

seguros.jpg

1.     Страхова сума не є агрегатною величиною, тобто залишається незмінною після виплати страхового відшкодування

2.     Якщо розмір збитків не перевищує 25 000 грн. (якщо вартість автомобіля до 500 000 грн.) або 5% (якщо вартість автомобіля більше 500 000 грн.) від страхової суми  Страхувальник має право не надавати довідку компетентних органів без обмеження по кількості заявлених випадків за рік.

2c7ee06dde5ad9ba178b6c9a502123db81df364e.jpeg

3.     Без довідки компетентних органів 2 рази на рік відшкодовуються збитки, пов’язані з пошкодженням лакофарбового покриття, освітлювальних приладів, декоративних елементів кузова, скла, дзеркал, антен.

4.     У випадку настання ДТП не є обов’язковим проходження медичного огляду на предмет сп’яніння, крім випадків ,коли такий огляд проводиться на вимогу працівника компетентного органу (відповідно до чинного законодавства).

Image2.jpg

5.     Страхове відшкодування розраховується без вирахування зносу на частини (деталі, вузли, агрегати), що підлягають заміні при проведення ремонту ,тобто відшкодування за принципом «Нове за старе».

6.     У межах 1% від страхової суми відшкодовуються витрати на оформлення документів і на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку автомобіля з місця ДТП до місця зберігання або ремонту.

Виникли питання?

Детальнішу інформацію про пропозиції страхування Ви можете отримати завітавши до автосалону Ford "Опус- Авто Плюс" або за телефоном (0382)752-652.

 
11111111111.jpg

Що таке лізинг?

 Протягом багатьох років лізинг широко застосовується в усьому світі як альтернативна купівлі форма придбання майна. Лізинг дозволить вашій компанії поліпшити або повністю оновити парк автомобілів в умовах, коли пряма купівля неможлива з фінансових обставин або небажана з точки зору структури витрат.
 Наш кваліфікований і досвідчений персонал завжди готовий допомогти не тільки в підборі моделі автомобіля, але і в складанні індивідуальної лізингової програми, яка найкращим чином відповідає бюджетним можливостям і побажанням клієнтів та порекомендує найбільш відповідну запитам клієнта лізингову компанію.

гда.jpg

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогодні компанія є одним з лідерів на ринку лізингу. Кожен 5-ий автомобіль, придбаний в лізинг, фінансується ULF Finance. Пропонуємо комплексну послугу фінансування автотранспорту незалежно від його типу, марки та вартості. Кожен клієнт зможе знайти оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг з сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

- Аванс від 25%.

- Строк фінансування від 12 до 84 місяців.

- Вибір валюти фінансування – UAH, USD, EUR.

- Вибір графіка платежів – класичний, ануїтет, дегресія, сезонний.

- Клієнти – приватні особи, компанії, приватні особи-підприємці.

- У графік платежів вже включені та РІВНОМІРНО РОЗПОДІЛЕНІ на весь строк всі обов’язкові платежі при купівлі авто: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСАГО на весь термін фінансування.

эдж.jpeg

Кредит vs Лізинг

ключ.jpeg

Лізинг ULF - це швидко, вигідно та зручно.

Виникли питання?

Детальнішу інформацію про умови лізингових пропозицій Ви можете отримати завітавши до автосалону Ford "Опус- Авто Плюс" або за телефоном (0382)752-652.

 
 

Trade-In — система обміну старих авто на нові

Trade-IN – це всесвітньо відома система, яка дозволяє клієнту передати менеджеру свій автомобіль, як частину оплати за новий з нашого модельного ряду, а різницю у вартості доплатити. При цьому Ви стаєте власником нового автомобіля одразу після здійснення доплати.

траде2.jpeg

Переваги Trade-IN

• Ви можете обміняти своє авто, довільної марки і моделі* на нове, з асортименту салону " Опус-Авто Плюс ". Вік та пробіг автомобіля, що здається, немає значення.
 • В цьому випадку Ви зберігаєте власний час і кошти на продаж свого старого автомобіля 
 • Вам не потрібно здійснювати передпродажну підготовку старого автомобіля: наші спеціалісти оцінять його проведуть оперативну і якісну діагностику та оцінять його
 • Ви віддаєте свій старий автомобіль як частину оплати за новий, при цьому Ви не чекаючи, коли ж він продасться, а це в свою чергу, суттєво прискорює процедуру придбання нового автомобіля
• Ми гарантуємо Вам безпеку та надійність угоди
 
* - розмитнені автомобілі, що не увійшли в бази даних викрадених і не є в розшуку

44444444.jpg

Алгоритм дій для Trade-IN

• Ви обираєте нове авто в автосалоні "Опус- Авто Плюс";
 • Менеджер з продажу надасть Вам всю необхідну інформацію, про авто та направить до відділу "Trade-in";
 • Ми проведемо  оперативну безкоштовну діагностику** та оцінку Вашого старого автомобіля;
 • Лише при взаємопорозумінні обох сторін, укладається договір на придбання нового авто;
• Ви здійснюєте доплату за нове авто, в разі необхідності, ми проконсультуємо Вас, щодо вибору вигідної у даному випадку кредитної програми;
• Ми забираємо Ваш автомобіль, знятий з обліку в МРЕВ;
 • Прийміть вітання від колективу, з придбанням престижного нового автомобіля!

** - крім випадків – виявлення комплексноюх діагностикою серйозних недоліків, що унеможливлоюють прийняття такого авто, або якщо клієнт передумає скористатись послугою 'Trade-in'

Бажаєте скористатись програмою Trade-IN?

Детальнішу інформацію про умови лізингових пропозицій Ви можете отримати завітавши до автосалону Ford "Опус- Авто Плюс" або за телефонами (0382) 752-652.

 
 
Open Chat