НОВИЙ FORD KA+

Новий Ford KA + і KA + Active - це компактні п'ятидверні моделі з міцним кузовом,  з простором для п'яти пасажирів і багажу, з технологіями, включаючи систему зв'язку SYNC 3 і розважальну систему Ford, дощові склоочисники і автоматичні фари.

Oglad1.jpg

Економте на пальному, а не на задоволенні

KA+ допоможе Вам звести кількість поїздок на заправну станцію до мінімуму. Перш за все, новий та спритний 1,2-літровий бензиновий двигун був створений для підвищення ефективності в поєднанні з видатною продуктивністю, яку забезпечує потужність у 85 к. с. Крім того, вперше представлена в моделі KA+ система Auto Start-Stop автоматично вимикає двигун під час зупинок в транспортному потоці або на червоному сигналі світлофора, гарантуючи безперешкодний запуск в той момент, коли Ви знову будете готові рушати. Насправді, ефективність є невід’ємною частиною автомобіля: шини з низьким опором коченню, аеродинамічний дизайн, моторна олива, що забезпечує максимальне зниження сили тертя... Кожна дрібна деталь сприяє зменшенню витрати пального.

Oglad1.jpeg

Надзвичайний комфорт

KA+ — компактний, але в ньому досить місця для п’яти дорослих пасажирів. До того ж, він оснащений вражаючим переліком інтелектуальних технологій, покликаних зробити життя набагато простішим. Зручна система отримання доступу без ключа — це лише один із прикладів. Високотехнологічна медіасистема SYNC 3 теж подарує Вам безліч приємних відчуттів, адже вона дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном і відтворенням музики за допомогою інтуїтивних голосових команд. Система також сумісна з Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, за допомогою технології Applink Ви зможете користуватися деякими з улюблених застосунків для смартфону.

Oglad2.jpg

Турбота про Вашу безпеку

В KA+ передбачені інтелектуальні системи безпеки, що гарантують надійний захист для Вас, Ваших пасажирів та Вашого автомобіля. Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно відстежує рух транспортного засобу, а виявивши втрату зчеплення, автоматично застосовує гальма та знижує крутний момент, щоб утримати Вас на потрібній траєкторії руху. Недостатній тиск у шинах погіршує керованість та призводить до зростання витрати пального, тому КА+ також оснащений спеціальною контрольною системою, яка поінформує Вас, коли виникне потреба підкачати колеса.

Open Chat