Огляд Transit Connect

Кожен автомобіль Transit будується для певної задачі, та новий Transit Connect – не виключення. Цей факт визнало журі з 24 найвимогливіших професійних суддів світу, які назвали автомобіль Міжнародним фургоном 2014 року.
Цей витривалий, практичний та надійний фургон пропонує значний вантажний простір – 2,9 м3 у L1 (версії з короткою колісною базою) та 3,6 м3 у L2 (версії з довгою колісною базою), а вантажопідйомність складає до 1 000 кг.

10.jpg

Крім того, оригінальна перегородка з можливістю наскрізного завантаження дозволяє безпечно розміщувати у фургоні труби, драбини та інші вантажі довжиною до 3,0 м у L1 та 3,4 м у L2.
Ряд удосконалених бензинових і дизельних двигунів у поєднанні з 5- або 6-ступінчатою механічною трансмісією забезпечують потужність і крутний момент високого рівня, а також виключну паливну економічність – від 3,36 л / 100 км з викидами СО 2 в обсязі лише 105 г/км.

11.jpg

Удосконалені технології допоможуть вам залишатися на зв'язку, розважать вас і забезпечать захист і безпеку. До їх числа входить система активної зупинки у місті, яка на малій швидкості відчуває наближення зіткнення й автоматично застосовує гальма.

Дізнайтеся більше про оновлений Transit Connect і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, а також комплектації.

Open Chat