Практичний, витривалий і невибагливий в обслуговуванні

Новий Transit Connect пропонує багатофункціональний вантажний відсік об'ємом до 3,6 м3 (4,4 м3 при використанні універсального вантажного простору у передній частині автомобіля) та чисту вантажопідйомність у цілих 1 000 кг. Оригінальні та корисні технічні рішення допомагають зберегти від негараздів робочої діяльності як ваш вантаж, так і сам автомобіль. І зважаючи на те, що фургон спроектований відповідно до жорстких стандартів для комерційних автомобілів, його конструкція передбачає не тільки тривале використання, а й мінімізацію експлуатаційних витрат. Багато технічних рис і технологій можна побачити у обох версіях L1 (з короткою колісною базою) та L2 (з довгою колісною базою).

20.jpg

Організація завантаження

Продуктивний фургон – це автомобіль, що приносить дохід. Так, новий Transit Connect побудований для доведення до максимуму доступного вантажного простору та довжини завантаження (до 2,15 м з перегородкою у моделі L2). Інноваційна перегородка з можливістю наскрізного завантаження також дає вам можливість складати у фургоні предмети довжиною до 3,0 м у моделі L1 і 3,4 м у моделі L2. Крім того, конструкція передбачає максимально безпечну та спрощену процедуру завантаження та розвантаження.

21.jpg

Простір для довгих предметів завдяки перегородці з можливістю наскрізного завантаження

Оригінальна перегородка з можливістю наскрізного завантаження, що встановлюється у всіх фургонах з подвійним переднім пасажирським сидінням, надає вам можливість перевозити предмети довжиною до 3 м у фургоні з короткою колісною базою (L1) та до 3,4 м у моделі з довгою колісною базою (L2). У нижній частині перегородки є відкидний люк, через який можна вводити довгі предмети та складати їх у вантажному просторі під переднім пасажирським сидінням. За перегородкою достатньо місця для двох європалет (у моделі L1) або листового матеріалу 2,4 х 1,2 м (у моделі L2).

22.jpg

Наразі у кабіні можна розміщувати до трьох осіб

Наразі оновлений Transit Connect обладнується подвійним переднім пасажирським сидінням, що надає вам можливість розміщувати у фургоні до трьох осіб. Крім того, центральне сидіння можна складати донизу, створюючи зручну плоску поверхню для ноутбука або оформлення паперів. Крім того, його можна прибрати та створити корисний простір для вантажу.

23.JPG

Точки для кріплення, що допоможуть зберегти ваш вантаж

Точки для кріплення, розташовані на бокових стінах, допоможуть підтримати порядок на підлозі вантажного відсіку, і вони відповідають обом стандартам DIN та ISO. Є також кріплення на боковому борті кузова, розташовані на висоті плечей та талії, і кожне з них розраховане на вагу 30 кг.

24.jpg

Краще освітлення вантажного відсіку для безпечнішого та простішого завантаження

Нові лампи у вантажному відсіку вдвічі яскравіші, ніж попередні моделі, і вони встановлюються у базовій комплектації. Крім того, у разі необхідності ви можете вибрати варіант над'яскравих світлодіодів.

jpg.jpg

Захисне покриття у кабіні та вантажному відсіку з можливістю легкого очищення

Гумове покриття для підлоги допомагає підтримувати чистоту у кабіні, а надміцний піддону у багажнику здатний захистити підлогу вантажного відсіку. Оздоблення на стінах відділення для вантажу дозволить зберегти ваш фургон від ударів і подряпин, що з'являються під час повсякденної робочої діяльності.

Open Chat