Про компанію

Компанія „Опус- Авто Плюс“ розпочала свою діяльність у 2003 році, з надання сервісних послуг. З 2006 року „Опус- Авто Плюс“ починає співпрацювати з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні, та відкриває концептуальний дилерський комплекс з продажу автомобілів Ford, їх сервісного обслуговування та продажу запчастин і аксесуарів.

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (0382) 752-652. Ми завжди раді Вам.

salon 2.jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «Опус-Авто Плюс», розташований, за адресою Зарічанська, 3/1, у м.Хмельницький. Його було збудовано з дотриманням усіх стандартів бренду Ford. В шоурумі салону вільно розміщуються 5 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів, і кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

salon.jpg

Сервіс «Опус-Авто Плюс» налічує 11 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 20 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

viber image2.jpg
sto.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Опус- Авто Плюс», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Bookmark & Share